Hry

Návod

1) Rendevouz


Pozn. : Vždy prohledejte celou mapu, protože se tam schovává spousty zajímavých předmětů, které můžete použít v dalších misích.


Začínáte upnutí v padáku a až přistanete, tak postřílejte okolní stráže a skočte jednomu z projíždějících náklaďáků na střechu nebo na plachtu. Nechte se svézt až k bráně, kde je několik stráží, jejichž palbu ignorujte. V hradu se vydejte k páce, která se nachází místnosti pod hradem. Musíte se dostat okolo fontány na malém prostranství a po schodech dolů do podzemí. Najdete tam ještě jednu páčku, kterou také vypněte. Můžete také na věž, ze které lze sniperkou zabít pár stráží, ale pro splnění úkolů to není nutné. Teď se vydejte na párty, kde musíte vyfotit pár lidí. Místních bouchačů si nevšímejte a na oplátku si oni nebudou všímat vás. Po schodech sestupte do světa bohatých a poohlídněte se po číšníkovi, který vám dá fikaný foťák ve formě zapalovače. Vyfoťte všechny ženy v sále hezky obličejem dopředu, a pak vylezte nahoru a zavítejte do místnosti se sejfem. Ten odemknete pomocí hodinek a přebytečné dokumenty si přivlastněte. Pak vylezte ven balkonem a postřílejte místní stráže. Dále do podzemí až k zamčeným dveřím, které opět laserem v hodinkách odemkněte. Zapněte lanovku, seberte raketomet a hup na sedačky. Na lanovce resp. ze sedačky zlikvidujte vrtulník a mise končí.


2) Airfield ambush


V téhle misi na začátku máte i vlastní doprovod - Aluru. Vydejte se podél plotu dopředu k domku s elektrikou. Tu vypněte a sejměte dva snipery na střeše. Vraťte se a uspávacím perem sejměte místního security, který vyšel z budovy, a který vám dodá vstupní kartu. Jděte dál do dveří s nápisem Control Tower. Jděte dál až do kanceláří, do nichž se dostanete po rozbití okna. Pozor na kamery v komplexu, protože jak vás odhalí, tak spustí poplach a vězte, že to není nic příjemného. V další místnosti seberte všechny papíry a vraťte se do kanceláře nahrávek - Records. Pak po schodech nahoru a tam si vezměte kartu, kterou má jeden ze strážných. Dále po schodech dolů a do kontrolní místnosti - Control Tower Access, kde vypněte bezpečnostní kamery.


Pak dál nahoru do věže,  tam zlikvidujte obranu. Teď vás čeká obtížný úkol, a to ochránit agentku, která byla na začátku mise. Kryjte ji z ochozů ostřelovací puškou, dokud se nedostane tam, kam chce. Seběhněte na nádvoří a zavítejte do muničního skladu - Main Warehouse, kterým proběhněte na druhou stranu do hangáru a za ním i druhý hangár sletadlem. Vyšplhejte na věž a snipery pošlete do věčných lovišť. Můžete odstřelovat vojáky zvěže nebo se vrátit kletadlu a kropit je tam, je to na vás. Vaše kolegině nastartuje letadlo a dostane ho na runway. Doběhněte k ní a vlezte dovnitř.


3) Uninvited Guests


Máte za úkol ochránit človíčka se jménem Mayhew. Vždy, když se zastaví, tak to znamená, že poblíž jsou další psychopati, kteří si přejí jeho smrt. Následujte ho až k místnostem, kde je spousty nepřátel a zamčené dveře. Po eliminaci agentů si Mayhew otevře dveře, kam se schová. Zatáhněte za páku a vraťte se stejnou cestou zpět, po žebříku nahoru a dál přes dveře, po schodech nahoru a do místnosti vpravo. Otevřete truhlici a vyndejte zní nějaké to vybavení. Vlezte do dlouhé chodby a na konci doleva do místnosti, kde zabijte stráže.


V ložnici je i brnění, které se rozhodně hodí. Osvoboďte místní rukojmí a pokračujte do dveří vpravo. Tady rozflákejte počítač a do dalších dveří. Opět další zabijení a osvobození rukojmích. Další postup směřuje skrz knihovny, přes chodby až do ložnice, ve které otočte soškou draka, která otevře sejf a získáte klíč. Teď do dveří vpravo přes místnost a do dalších dveří vpravo, v nichž jsou další rukojmí a vojáci. Skrz okno trochu vyčistěte zahradu, vlezte do dřevěných dveří, a pak doleva k lázním, kde čeká další slečna na osvobození  a dál do zahrady.


V zahradě je soška a za ní krásná věcička, která vám urychlí cestu. Jde o bunkr a následnou tajnou chodbu, kterou použijte. Za dveřmi je poslední rukojmí. Pak se vraťte kMayhewovi a na parkovišti na vás čeká boss, kterého jak jinak než zabijte.


4) Phoenix Rising


Začínáte v podzemí nedaleko parkoviště, ve kterém na vás čeká pár stráží. Vedle výtahu použijte schody vedoucí nahoru. Teď dejte pozor, protože nesmíte nijak vzbudit poplach, takže vám zbývá používat pouze elektrický obušek a uspávačku, ale ty také nejsou k zahození. Dostaňte se do recepce a za ní do bezpečnostního průchodu, kterým pokračujte, dokud se neaktulizují cíle mise. Pak se dostaňte do vestibulu, kde je hák jak dělaný pro váš vystřelovací mobil. Pokračujte bezpečnostními místnostmi, ve kterých přeprogramujte panel, jenž aktivuje výtah. Zpět na parkoviště a výtahem nahoru. Tady to musíte prolézt zase bez poplachu a také pozor na lasery, ale to vaše spešl brýle vyřeší. Pokračujte přes recepci a chodbou, na jejímž konci je kancelář s kamerou a strážným. K eliminaci použijte čouhající roh. Vlezte tam a pokračujte do kuchyně, ve které je mimochodem také kamera a za ní další dveře. Opět postupujte dál až do kanceláře s počítačem a rozsvíceným světlem. Z CD mechaniky vysuňte CDčko a dejte tam jiné.


Po výměně CD se vydejte se do vastibulu a dál do pokoje se strážným. Vedle je další mísnost a tam další přístroj, do kterého strčte vaše mini cédéčko. Pokračujte doleva do další místnosti a dékodujte místní přístroj. Pližte se podél oken až k zamčeným dveřím, které odemkněte. Hlavně nikoho nezabijte, ale omráčit ho můžete. Podél levé stěny se dostaňte ke schodům, po nich dolů a k výtahům. Vraťte se přes dvoje dveře a doleva chodbou a do další kanceláře. Přes další stráž a skrz koridor. Z něho se musíte po oknech dostat nahoru a nikdo vás nesmí vidět. Vylezte až nahoru a další demo.


Ocitáte se na výtahu, z něho doleva až do kanceláře s počítačem, ze kterého si nahrajte data na CD. Postupujte dál chodbou skrz dvojité dveře. Tady ještě dekodovacím přístrojem přeřiďte konzoli. Nyní se dostáváte  do dalšího baráku s hlavním počítačem. Opět ho trochu prozkoumejte - vycucněte data a vraťte se zpět. Pobijte stráže a dostaňte se do Executive meeting room, skrz něj do recepce až k východu. Pokračujte do podkrovního pokoje a dekodujte další přístroj. Do nedalekého počítače vražte štěnici a hle, přiletí vrtulník. Likvidujte ho vším, co máte. V jedné chvíli si dojděte do pokoje pro raketomet a vrtulník sestřelte.


5) Hidden Agenda


Tentokrát jste se octli ve větrací šachtě, kterou způsobem pokaždé zahni doprava zdolejte. Otevřete si laserem a jste ve skladišti zbraní, kde se trochu dovybavte. Vylezte ven na nádvoří a levými dveřmi projděte do haly a následně i k ovladači turbín a jiných serepetiček. Zapněte elektřinu a vraťte se do skladiště, kde zavolejte výtah. Sjedete do podzemí a hned na vás vybafne kulomet. Ten si pak vezměte a pokračujte skrz vitrínu dál přes nepřítele, ale s kulometem to bude hračka a taky slušné maso. Pokračujte dál až k panelu, kterým spusťte turbíny. Slezte dolů po schodech, navlečte na sebe skafandr, který visí za skobu, jinak byste se utopili. Projděte tlakovou místnost. Najděte spínač, jimž do místnosti pustíte vodu. Pokračujte dál a stiskněte další tlačítko. Pak po železném žebříku nahoru, stiskněte červený čudlík a otevřete si pravé dveře. Prolezte tunelem, jen pozor na lasery a na konci na vás čeká čudl na odsátí vody. Za dveřmi je připravený další boss, kterého se zbavte.


6) High Treason


Startujete na střeše padajícího výtahu, takže zase nic příjemného. Likvidujte okolní nepřátele. Výtah se zastaví nedaleko ochozů, takže tam vlezte. Nad ochozy je hák, ale to se dá mobilem vyřešit. Vyšvihněte se hákem do domu, a pak se dostaňte do kanceláří. Tam jsou další dveře vedoucí do počítačové místnosti, kde je kamera a dál do kuchyně, ve které je kufřík a v něm bomba - taky dobrý. Stačí ho rozstřílet. Pokračujte dál do dalších kanceláří a přes ně až k balkonu. Cestou dejte bacha na další vychytávku a tou je vybuchující kopírka (ten Bond má ale život, jednou kufr, pak kopírka). Přes balkon se dejte ke kouřovému sklo, které zničte a v této místnosti zmáčkněte další čudlík. Prošmejděte okolní kanceláře. Je zde totiž pár zajímavých věciček. Vraťte se k zamčené místnosti, před kterou zahněte doleva a pokračujte až do haly. Když se pozorně podíváte na stěny, tak spatříte náš oblíbený hák. Dostaňte se do další počítačové místnosti. Nejdřív si ale zaběhněte do hlavní kanceláře, kde je pár výbušnin, se kterými počítače zničte. Vraťte se k východu, jenž jste cestou sem  míjeli. Postupujte po schodech níž a níž a nezapomeňte každé patro pěkně prolézt.


Asi ve 30. patře je nás oblíbený kufřík s plastickou trhavinou, takže ho odpráskněte dřív než on vás. Sestupte ještě o pár pater níž, dokud nenarazíte na vybuchující schody. Seskočte dolů, ještě dolů a za chvíli se objeví první nepřátelé. Probijte se až do sedmého patra, kde jsou mimo jiné i lasery. Za nimi jsou  dveře a u nich trhavina. Něco tam hoďte, aby se aktivovala, a pak to proběhněte. Dostaňte se k balkonu a přeběhněte jím na druhou stranu. Kryjte si záda, hned uvidíte proč. Dostaňte se až do velké místnosti, kde si doplňte zásobu dynamitu. Ten se vzápětí hodí na likvidaci určitě přebytečné elektroniky, jinak by tady nebyla.  Dojděte k dveřím na druhé straně kanceláří. Tam jsou další počítače. Po jejich zničení jděte směr výtah a následně i parkoviště. Postřílejte místní a pokračujte k východu. Tady je tuhý odpor,ale vy zamiřte do vrátnice, kde je páka na otevření brány. Vraťte se zpět, pobijte pár strážných a dojděte k bráně. Ta je ale zavřená, takže musíte zase zatáhnout za tu  samou páku. Pak dojděte zase k bráně.


7) Island Getaway


Začínáte na pláži, takže se vydejte po pobřeží až k dřevěné chatce. Zabijte stráže a kreditkou zavirujte počítač. Pak se dostaňte do průchodu ve skalách. Tam slezte dolů, přes houpací most až k oplocení. Zámek hodinkami upalte a vlezte do objektu. Pokračujte dál, čeká vás další zámek, a pak do dalšího objektu obehnaného drátěnkou vyskákejte po bednách. Vydejte se dál k dalším jeskyním a skrz ně dál. Jděte po cestě, sbírejte a zabíjejte všechno, co uvidíte, dokud se nedostanete k zamčeným dveřím - odblokovat dekoderem. Vylezte nahoru po schodech a dostaňte se do dveří. Seberte nějaké vybavení a dalšími schody opět o patro výš. Tudy dojděte až k odpalovací rampě. Dveře jsou zamčené, takže nezbývá nic jiného, než si zaplavat na druhou stranu. Po žebříku vylezte nahoru a na hlavní panel u rakety použijte vaši kreditku  s virem. Zpět do vody (to už musí bejt Bondovi  fakt zima) a potopte se dolů k červeným světlům, kde umístěte bomby. Vynořte se, po schodech  nahoru a dojděte k rampě, která je připojená k raketě. Použijte místní výtah a nechte se vyvézt k balkonu, na který odsud skočte. Nyní se dostaňte na raketu,resp. na její vrchol.


Vlezte do kanceláří a osvoboďte vaši spolupracovnici. Poberte, co vidíte a vraťte se k jeskyni. Cestou kryjte Aluru. V malém domečku si otevřete pákou cestu do sklepa, prolezte jím až k radaru a tam vypněte páku, pak se vraťte do domku. Odemkla se nová cesta do jeskyně,takže ji použijte. Projděte dál až k dalšímu radaru, který opět pákou odemkněte. Zpět k tunelu a chodbami na konec, kudy se dostanete na volný terén. Budete muset pomoci Aluře (už zase), takže si zaplavte ke každému z pilířů mostu a umístěte tam nálože.


8) Zero Minus


Jděte po cestě tak dlouho, dokud nenarazíte na vlak, vedle něhož je žebřík. Ten pomocí laseru sundejte dolů a vylezte po něm ke kolejím. Pokračujte podél kolejí ke skladišti. Vydejte se dál, zahněte vlevo a za chvíli uvidíte vláček. Mrkněte na zeď, použijte mobil a hák a stiskněte páku. Další cesta je volná. Po cestě narazíte na další hák a po něm se slaňte dolů. Dekodujte dveře a pokračujte do dalšího skladiště. Tady je další skoba jak dělaná pro váš mobil (ten toho musel už vydržet, vždyť unést člověka, to je něco). Vyhoupněte se k větrací šachtě a laserem si udělejte cestu do ní. Prolezte šachtu do té doby, než pod vámi praskne a vy spadnete do malé místnosti. Vylezte ven, seberte povalující se kartu a otevřete jí dveře. Pokračujte nahoru, přes most a seskočte na vlak. Slezte z něho a pokračujte po  kolejích pěšky - je to méně o hubu. Tam jsou mimo nepřátel i zavřené dveře, které odblokujte a dostanete se do hlavní místnosti. Kreditkou zavirujte počítač a odpalte rakety.


Po odpalu odsud vypadněte výtahem schovaným za velkou mapou. Pokračujte přímočarou cestou, přes zamčené dveře, schody a knihovnu, další schody a dveře. Vlezte na rampu, ale ta se utrhne,takže máte co dělat. Jděte do dveří naproti, přes lasery a miny až do skladiště, kde se můžete trochu dovybavit. Na konci skladiště jsou dveře,  které použijte. Zalezte do výtahu a vylezte mu na střechu. Pomocí háků a mobilu se dostaňte nahoru a přeskočte na další výtah. Vlezte do něj, dekodujte dveře a zaběhněte do kontrolní místnosti. Počkejte na animaci, a pak zabijte stráže. Dojděte do výtahu uprostřed, vyjeďte do řídící místnosti a počkejte až utíkající člověk zavře dveře. Pak zmáčkněte tlačítko, kterým aktuvujete další hezkou věc - no uvidíte.


9) Re - entry


Wow, ve vesmíru jsme ještě nebyli, tak se pořádně rozkoukejte a jdeme na to.


Pokračujte rovně a do výtahu, ale ten vám ujede. Použijte plošiny a létající skafandr a doleťte na místo, kde je výtah. Pak se dostaňte do místnosti s odpalovacím zařízením. Teď začne utíkat čas - máte 5 minut, ale to je dost. Musíte vyřadit všechny rakety a to tak, že zmáčknete čudl na ovládacím panelu dole, pak vyletíte nahoru, stisknout tlačítka nahoře a zatáhnout za páku.


Pak se dostaňte do nově otevřených dveří, zabijte posledního bossa a chodbou utečte do únikového modulu.